Ogniwa
Ogniwa polikrystaliczne – zbudowane z krzemu polikrystalicznego mają jasnoniebieską barwe, a każde ogniwo to prostokąt. Ich technologia produkcji jest mniej skomplikowana, dzięki czemu są tańsze i bardziej rozpowszechnione niż te monokrystaliczne, których nawet nazwa wskazuje na bardziej złożoną strukturę. Wizualnie można je poznać po kolorze, od ciemnoniebieskiego do czarnego, oraz każde ogniwo ma zaokrąglone rogi, co jest efektem budowy monokryształu krzemu. Ich zaletą jest większa sprawność, którą docenia się zwłaszcza w miejscach o ograniczonej dostępności i trudnościach w montażu.
!
system beobsługowy i bezawaryjny
!
roczny uzysk energii zależy od pogody ( idź do kościoła i daj srebrnika za pogodę 🙂 )
!
podaj parametry do wykonania wyceny
!
zamów bezpłatną wycenę
kontakt : k.przybylska@getfiber.pl
Mój projekt !
System dobiera się do wysokości rachunków za prąd
Nie wielkość domu czy ilość mieszkańców, a wysokość rachunków za prąd jest podstawowym kryterium pozwalającym oszacować prawidłową wielkość instalacji fotowoltaicznej. Precyzyjnie dobrana instalacja? Najważniejszym jej parametrem jest moc określana skrótem kW, która zależy właśnie od tendencji zużycia prądu w danym gospodarstwie w skali roku.
System bezobsługowy i bezawaryjny
Prąd produkuje się sam. Może być zużywany w czasie rzeczywistym w gospodarstwie lub przekazywany na zasadzie odsprzedaży do sieci. Wszystko dzieje się automatycznie, bez naszej ingerencji i zaangażowania. Do tego ryzyko awarii właściwie nie istnieje. Żywotność takiego systemu szacowana jest na 25 lat i w całym tym okresie zazwyczaj obowiązuje gwarancja producenta.