Fotowoltaika

Ogniwa


Ogniwa polikrystaliczne – zbudowane z krzemu polikrystalicznego mają jasnoniebieską barwe, a każde ogniwo to prostokąt. Ich technologia produkcji jest mniej skomplikowana, dzięki czemu są tańsze i bardziej rozpowszechnione niż te monokrystaliczne, których nawet nazwa wskazuje na bardziej złożoną strukturę. Wizualnie można je poznać po kolorze, od ciemnoniebieskiego do czarnego, oraz każde ogniwo ma zaokrąglone rogi, co jest efektem budowy monokryształu krzemu. Ich zaletą jest większa sprawność, którą docenia się zwłaszcza w miejscach o ograniczonej dostępności i trudnościach w montażu.


#

!

system beobsługowy i bezawaryjny

!

roczny uzysk energii zależy od pogody ( idź do kościoła i daj srebrnika za pogodę 🙂  )

!

podaj parametry do wykonania wyceny

!

zamów bezpłatną wycenę

kontakt :  k.przybylska@getfiber.pl

Mój projekt !


System dobiera się do wysokości rachunków za prąd

Nie wielkość domu czy ilość mieszkańców, a wysokość rachunków za prąd jest podstawowym kryterium pozwalającym oszacować prawidłową wielkość instalacji fotowoltaicznej. Precyzyjnie dobrana instalacja? Najważniejszym jej parametrem jest moc określana skrótem kW, która zależy właśnie od tendencji zużycia prądu w danym gospodarstwie w skali roku.

System bezobsługowy i bezawaryjny

Prąd produkuje się sam. Może być zużywany w czasie rzeczywistym w gospodarstwie lub przekazywany na zasadzie odsprzedaży do sieci. Wszystko dzieje się automatycznie, bez naszej ingerencji i zaangażowania. Do tego ryzyko awarii właściwie nie istnieje. Żywotność takiego systemu szacowana jest na 25 lat i w całym tym okresie zazwyczaj obowiązuje gwarancja producenta.

Dział sprzedaży i dział techniczny

#

Katarzyna Przybylska
Katarzyna Przybylska
Dział wycen i dokumentacji
Katarzyna Przybylska tel. 506 197 894 e-mail: k.przybylska@getfiber.pl
Adam Jankowiak
Adam Jankowiak
Dział techniczny
Adam Jankowiak tel. 515 069 954 e-mail: a.jankowiak@getfiber.pl
Paweł Cienkus
Paweł Cienkus
Dział techniczny
Paweł Cienkus tel. 506 176 444 e-mail: p.cienkus@getfiber.pl